Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3307069
11513
486
Vintage talpas ékszeres edény, kis kopással, m: 8 cm 3307178
11514
486
Jelzett macska figura, m: 11 cm 3306909
11515
486
Bavaria klasszikus kínai mintás váza, jelzett, m: 13 cm
3306913
11516
486
Arzberg virágmintás váza, jelzett, m: 18 cm
3323408
11517
486
Yamaka japán porcelán csésze alátéttel, d: 11,5 cm 3325858
11518
486
Rosenthal design váza, aranyozott, jelzett, hibátlan 18 cm 3325880
11519
486
Fajansz táncos lány, jelzett, hibátlan 18 cm 3325876
11520
486
Pirkenhammer tányér Matricás, jelzett, hibátlan 25 cm 3324208
11521
486
2 darab kínai porcelán edény, kanál, jelzett. 3325543
11522
486
Schmeisser Porzellan Manufaktur porcelán emlék bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
3325535
11523
486
Reichenau porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 21 cm 3324214
11524
486
Karlsbad kávéházi kiöntő, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF