Porzellan

Zahl der Lose: 478

Kínai váza, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11537.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf kínáló, arany relief díszítéssel, jelzett, d: 20,5 cm
11538.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Régi német elefánt figura, 12x11 cm
11539.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
7,14

Fischer Emil Budapest szecessziós sóborskínáló, jelzett, kopással, h: 15,5 cm
11540.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

Német emlékcsésze alátéttel, kis kopással, d: 15 cm
11541.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

Gyógyszertári edény. Jelzés nélkül, feliratos, fedeles. 18 cm
11542.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Cseh Alt Wien historizáló bonbonier, jelzett, kopott, h: 15,5 cm
11543.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

cca 1850 August Nowotny Altrohlau máz alatti kobalt festéses virágmintás tál, jelzett, kopottsággal, d: 16,5 cm
11544.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

cca 1880, 8 személyes vékonyporcelán mokkáscsésze alátéttel szett, kopással, részben dátumozott darabok, 1-1 minimális pattogzással, d: 11,5 cm
11545.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Fajanszbetétes edényalátét, fém szerelékkel, matricás díszítéssel, d: 25,5 cm
11546.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79
14

Kínai 6 személyes színes pralinékínáló szett, jelzett, d: 9-13 cm
11547.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

2 darab kínai import porcelán figura, egyik jelzett, m: 10,5 cm alatt
11548.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF