Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326344
11537
486
Kínai váza, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 3327681
11538
486
Wallendorf kínáló, arany relief díszítéssel, jelzett, d: 20,5 cm 3327998
11539
486
2200
Régi német elefánt figura, 12x11 cm
3328013
11540
486
Fischer Emil Budapest szecessziós sóborskínáló, jelzett, kopással, h: 15,5 cm 3328596
11541
486
Német emlékcsésze alátéttel, kis kopással, d: 15 cm 3327468
11542
486
Gyógyszertári edény. Jelzés nélkül, feliratos, fedeles. 18 cm
3328817
11543
486
Cseh Alt Wien historizáló bonbonier, jelzett, kopott, h: 15,5 cm 3328816
11544
486
cca 1850 August Nowotny Altrohlau máz alatti kobalt festéses virágmintás tál, jelzett, kopottsággal, d: 16,5 cm 3328820
11545
486
cca 1880, 8 személyes vékonyporcelán mokkáscsésze alátéttel szett, kopással, részben dátumozott darabok, 1-1 minimális pattogzással, d: 11,5 cm 3328819
11546
486
Fajanszbetétes edényalátét, fém szerelékkel, matricás díszítéssel, d: 25,5 cm 3328209
11547
486
3200
Kínai 6 személyes színes pralinékínáló szett, jelzett, d: 9-13 cm 3328611
11548
486
2 darab kínai import porcelán figura, egyik jelzett, m: 10,5 cm alatt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF