Porzellan

Zahl der Lose: 478

11561.

Rufpreis:
2 000 HUF

Historizáló váza, virágmintával, jelzett, m: 21 cm
11562.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hummel Goebel plasztikus virágdíszes váza. Jelzett, felületi sérülésekkel, virág restaurált, m: 27 cm
11563.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kínai váza. kézzel festett, jelzés nélkül, réz rátéttel 17 cm
11564.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai opera maszkokat ábrázoló csésze. Matricás, jelzett, hibátlan d: 10 cm
11565.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ens plasztikus virág díszítéses kétágú gyertyatartó, jelzett, minimális pattogzással, h: 27 cm, m: 8,5 cm
11566.

Rufpreis:
3 000 HUF

Titov porcelán bonbonniere. Matricás jelzett, hibátlan. 16x14 cm
11567.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sitzendorf papagáj. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm
11568.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán bárány figura, m: 11,5 cm
11569.

Rufpreis:
1 400 HUF

Royal Dux szarvas, jelzett, m: 11 cm
11570.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum népviseletes lány, jelzett, 20 cm
11571.

Rufpreis:
1 600 HUF

Royal Dux magvető fiú, jelzett, mázrepedt, m: 16 cm
11572.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF