Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202654
11561
486
Kiöntő. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 10 cm 3204296
11562
486
Historizáló váza, virágmintával, jelzett, m: 21 cm 3329776
11563
486
Hummel Goebel plasztikus virágdíszes váza. Jelzett, felületi sérülésekkel, virág restaurált, m: 27 cm
3313047
11564
486
Kínai váza. kézzel festett, jelzés nélkül, réz rátéttel 17 cm 3313058
11565
486
Kínai opera maszkokat ábrázoló csésze. Matricás, jelzett, hibátlan d: 10 cm
3300161
11566
486
Ens plasztikus virág díszítéses kétágú gyertyatartó, jelzett, minimális pattogzással, h: 27 cm, m: 8,5 cm 3323094
11567
486
Titov porcelán bonbonniere. Matricás jelzett, hibátlan. 16x14 cm 3323089
11568
486
Sitzendorf papagáj. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 3324670
11569
486
Porcelán bárány figura, m: 11,5 cm 3324642
11570
486
Royal Dux szarvas, jelzett, m: 11 cm 3324667
11571
486
Aquincum népviseletes lány, jelzett, 20 cm 3324666
11572
486
Royal Dux magvető fiú, jelzett, mázrepedt, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF