Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3328609
11549
486
Lindt nyúlmintás bögre, jelzett, m: 11,5 cm
3328605
11550
486
3 darab orosz pohár, jelzett, m: 8,5 cm
3328602
11551
486
3 darab kínai porcelán, közte leveskanál. 3329090
11552
486
7 darabos magyar porcelán és üveg tárgy tétel, közte sérült és hiányos darabokkal, klf méretben.
3329084
11553
486
Wedgwood tálka, jelzett, hibátlan, sérült dobozban, d: 11 cm 3329088
11554
486
Wedgwood Cutani Crane bonbonier, jelzett, hibátlan, certifikáttal, dobozban, d: 9 cm 3327480
11555
486
3 db porcelán tárgy, benne Herendi és delft 3327462
11556
486
2 db Karlovy Vary fürdő vízkúra pohár. Matricás, jelzett, hibátlan 12,15 cm 3327619
11557
486
Városlőd nagyméretű falitál, bikás dekorral Mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, d: 21 cm 3202650
11558
486
Kiöntő. máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopással m: 11 cm 3202652
11559
486
Kiöntő fedéllel. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 13 cm 3202648
11560
486
Kiöntő. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF