Porzellan

Zahl der Lose: 478

Lindt nyúlmintás bögre, jelzett, m: 11,5 cm
11549.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab orosz pohár, jelzett, m: 8,5 cm
11550.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 darab kínai porcelán, közte leveskanál.
11551.

Rufpreis:
2 000 HUF

7 darabos magyar porcelán és üveg tárgy tétel, közte sérült és hiányos darabokkal, klf méretben.
11552.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wedgwood tálka, jelzett, hibátlan, sérült dobozban, d: 11 cm
11553.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wedgwood Cutani Crane bonbonier, jelzett, hibátlan, certifikáttal, dobozban, d: 9 cm
11554.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db porcelán tárgy, benne Herendi és delft
11555.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Karlovy Vary fürdő vízkúra pohár. Matricás, jelzett, hibátlan 12,15 cm
11556.

Rufpreis:
3 000 HUF

Városlőd nagyméretű falitál, bikás dekorral Mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, d: 21 cm
11557.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiöntő. máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopással m: 11 cm
11558.

Rufpreis:
2 000 HUF

11559.

Rufpreis:
2 000 HUF

11560.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF