Porzellan

Zahl der Lose: 478

Mongol táncoló nő figura, m: 17 cm
11525.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Hal alakú fali szárazvirág tartó, m: 28 cm
11526.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

Szecessziós csésze alátéttel, d: 14,5 cm
11527.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

3 darab orosz bögre, kobalt alapon aranyozott festéssel, m: 10 cm
11528.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

Kalocsai 2 darab hamutál, jelzett, d: 10 cm
11529.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
8,44

Aquincum Hüttl Tivadar tál, jelzett, d: 18 cm
11530.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fedeles díszedény, jelzett, m: 16,5 cm
11531.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

Hutscnereuther Selb szószos edény, jelzett, kopott, h: 24 cm
11532.

Rufpreis:
2 000 HUF

Art deco stílusú porcelán táncosnő, jelzett, m: 15 cm
11533.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

3 darab porcelán kutya figura, közte jelzett, m: 16,5 cm alatt
11534.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79
10

Pirkenhammer kávés kanna, jelzett, m: 18 cm
11535.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit fodros kínáló, jelzett, kis anyaghibával, kopással, d: 25,5 cm
11536.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF