Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3324215
11525
486
Mongol táncoló nő figura, m: 17 cm
3324218
11526
486
3200
Hal alakú fali szárazvirág tartó, m: 28 cm
3324207
11527
486
Szecessziós csésze alátéttel, d: 14,5 cm 3324197
11528
486
3 darab orosz bögre, kobalt alapon aranyozott festéssel, m: 10 cm 3324201
11529
486
Kalocsai 2 darab hamutál, jelzett, d: 10 cm 3324187
11530
486
Aquincum Hüttl Tivadar tál, jelzett, d: 18 cm 3323815
11531
486
Fedeles díszedény, jelzett, m: 16,5 cm
3326277
11532
486
Hutscnereuther Selb szószos edény, jelzett, kopott, h: 24 cm
3326119
11533
486
Art deco stílusú porcelán táncosnő, jelzett, m: 15 cm 3327989
11534
486
3 darab porcelán kutya figura, közte jelzett, m: 16,5 cm alatt 3325129
11535
486
Pirkenhammer kávés kanna, jelzett, m: 18 cm
3327959
11536
486
Gránit fodros kínáló, jelzett, kis anyaghibával, kopással, d: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF