Porzellan

Zahl der Lose: 478

Zsánerjelenetes porcelán ház asztaldísz, jelzés nélkül, m: 15,5 cm
11501.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1880, Szecessziós teás kanna, kopással, kis sérüléssel, m: 23 cm
11502.

Rufpreis:
2 000 HUF

11503.

Rufpreis:
800 HUF

Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
11504.

Rufpreis:
2 400 HUF

Marenda Kanada porcelántestű baba, jelzett, m: 38 cm
11505.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
11506.

Rufpreis:
2 400 HUF

Holland olaj-ecet tartó, jelzett, kopással, m: 21 cm
11507.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Fogkefe tartó, fedeles porcelán. Matricás, hibátlan 21 cm
11508.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm
11509.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fürstenberg mid-century design gyertyatartó pár, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 7 cm
11510.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pirkenhammer Louise szecessziós csészealj. Jelzett, d: 14,5 cm
11511.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai váza, jelzés nélkül, kopással, m: 30 cm
11512.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF