Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3299287
11501
486
Zsánerjelenetes porcelán ház asztaldísz, jelzés nélkül, m: 15,5 cm 3300076
11502
486
cca 1880, Szecessziós teás kanna, kopással, kis sérüléssel, m: 23 cm
2467164
11503
486
3201335
11504
486
Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
3215738
11505
486
Marenda Kanada porcelántestű baba, jelzett, m: 38 cm
3196613
11506
486
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
3274933
11507
486
300
Holland olaj-ecet tartó, jelzett, kopással, m: 21 cm 3273480
11508
486
Fogkefe tartó, fedeles porcelán. Matricás, hibátlan 21 cm 3272910
11509
486
Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm
3219924
11510
486
Fürstenberg mid-century design gyertyatartó pár, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 7 cm 3278110
11511
486
Pirkenhammer Louise szecessziós csészealj. Jelzett, d: 14,5 cm 3177903
11512
486
Kínai váza, jelzés nélkül, kopással, m: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF