Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3024514
11477
486
Aquincum porcelán Nőnap 1969 feliratos virágos tálka. Kézzel festett jelzett, kopott + 1 kis porcelán dobozka 4,5 cm 3166692
11478
486
Delft stílusú gyermekpár. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3256969
11479
486
Angol dísztál, historizáló mintával, jelzett, d: 26,5 cm
3256974
11480
486
Hong Kong-i dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
3302760
11481
486
Emlék fajansz tányér, drótozott, d: 23 cm 3254354
11482
486
Bad Sebastian porcelán dobozka. Kézzel festett, jelzett, kopott 7 cm
3298090
11483
486
Wallendorf váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm 3291714
11484
486
Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm
3292400
11485
486
Fasold & Stauch jégtáncos, jelzett, ragasztott, sérült, m: 20,5 cm
3296407
11486
486
3 darab német virágmintás váza, közte Royal, jelzett, m: 16-23 cm 3274352
11487
486
Porcelán csiga asztaldísz, m: 6,5 cm
3278777
11488
486
Unterweissbach váza. virág dísszel. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF