https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 478
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3166256
11381
486
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kalocsa Kecel dísztányér. Jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3232070
11382
486
0
3600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sütemény kínáló tál cseh porcelán. XIX. sz vége Matricás, jelzett, kopással d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3176879
11383
486
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kispesti porcelán tálka, egyedi kézi festéssel, jelzett, kopással 10x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2467162
11384
486
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3273767
11385
486
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Hutschenreuter tálka és gyertyatartó. sz: 19 cm kézzel festett, jelzett, hibátlan 3278780
11386
486
0
2800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
5 db porcelán figura. fehér mázas. egy biszkvit 11-24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3281636
11387
486
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3254457
11388
486
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Flora Keramik Holland kehely. Matricás, jelzett, minimális kopással m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824886
11389
486
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti porcelán láma figura, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3313946
11390
486
0
4200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Arzberg 5 részes szervírozó készlet, jelzett, aranyozott peremű.
Das Lot is nicht erreichbar
3308374
11391
486
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900, Nagyobb leveskínáló tál, alján pattogzással, 35x24 cm 3309021
11392
486
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ceramica Besio Mondovi zsánermintás 6 személyes mélytányér szett. Jelzett, 1-2 tányér talpán kopással, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse