Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3309060
11393
486
Bavaria aranyozott teáskanna pár, jelzett, m: 19 cm
3300521
11394
486
Heinrich porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm 3307947
11395
486
3200
3307917
11396
486
4200
Japán 21 részes kávés készlet, jelzett, pótolt darabbal, kopással, kis pattogzással. 3308009
11397
486
3313429
11398
486
Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Bad Sooden a Werra. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 27 cm
3310964
11399
486
Rosenthal Bianchi design porcelán só és cukor tartó, 2 db eredeti dobozban. . Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban 3310962
11400
486
Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás csészék, aljjal, 2 db eredeti dobozokban. . Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban 3310960
11401
486
Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás csészék, aljjal, 2 db eredeti dobozokban. . Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban 3307155
11402
486
Royal Dux kisváza, aranyozott, virágmintával, jelzett, m: 14,5 cm
3310987
11403
486
2 db hagyma mintás porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan 26 cm, 30 cm
3300617
11404
486
cca 1890, Rosenthal Sanssoucci fedeles cukortartó jelzett, fogója ragasztott, m: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF