Porzellan

Zahl der Lose: 478

Bavaria aranyozott teáskanna pár, jelzett, m: 19 cm
11393.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Heinrich porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm
11394.

Rufpreis:
4 000 HUF

11395.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Japán 21 részes kávés készlet, jelzett, pótolt darabbal, kopással, kis pattogzással.
11396.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11397.

Rufpreis:
4 000 HUF

Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Bad Sooden a Werra. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 27 cm
11398.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rosenthal Bianchi design porcelán só és cukor tartó, 2 db eredeti dobozban. . Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
11399.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás csészék, aljjal, 2 db eredeti dobozokban. . Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
11400.

Rufpreis:
4 000 HUF

11401.

Rufpreis:
4 000 HUF

Royal Dux kisváza, aranyozott, virágmintával, jelzett, m: 14,5 cm
11402.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db hagyma mintás porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan 26 cm, 30 cm
11403.

Rufpreis:
4 000 HUF

11404.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF