Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329067
11369
486
7500
Ens tacskó. Jelzett, kis kopással, 26x16 cm 3204271
11370
486
4400
3301568
11371
486
2 darab Blanc de Chine de Gayin figura, jelzett, sérüléssel, m: 20,5-21,5 cm
3301548
11372
486
Qing Hua klasszikus tájkép mintával díszített kínai dísztál, 18-19. sz., repedéssel, d: 23 cm
3287359
11373
486
Goebel kéményseprő fiú, jelzett, restaurált, m: 13,5 cm
3287455
11374
486
Goebel Jézus, jelzett, restaurált, m: 17,5 cm
3330018
11375
486
5500
2 db kínai váza, feliratokkal. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal. 23 cm 3293424
11376
486
3400
Royal Strattford Toscana reggeliző készlet, fajansz. matricás, jelzett. hibátlan
3149479
11377
486
Epiag gyógyszertári porcelán tégely 1719-es formaszámmal jelzett, hibátlan 10 cm 3030161
11378
486
3144870
11379
486
Metzler & Ortloff éneklő csibepár. Jelzett, hibátlan, h: 9,5 cm 3232051
11380
486
3800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF