Porzellan

Zahl der Lose: 478

Ens tacskó. Jelzett, kis kopással, 26x16 cm
11369.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
24,35
15

11370.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
14,29

2 darab Blanc de Chine de Gayin figura, jelzett, sérüléssel, m: 20,5-21,5 cm
11371.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

Qing Hua klasszikus tájkép mintával díszített kínai dísztál, 18-19. sz., repedéssel, d: 23 cm
11372.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

Goebel kéményseprő fiú, jelzett, restaurált, m: 13,5 cm
11373.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Goebel Jézus, jelzett, restaurált, m: 17,5 cm
11374.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

2 db kínai váza, feliratokkal. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal. 23 cm
11375.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,86

Royal Strattford Toscana reggeliző készlet, fajansz. matricás, jelzett. hibátlan
11376.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
11,04

11377.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

11378.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

11379.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79
17

11380.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
12,34

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF