Porzellan

Zahl der Lose: 478

Zsolnay búzavirág mintás kompótos készlet. Jelzett, kézzel festett, teljes, hibátlan (kis mázrepedezettséggel).
11225.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay Exclusiv orchidea mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11226.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay eozin mázas paradicsomvirág váza, pereménél repedéssel, jelzett, d: 11,5 cm
11227.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay kisplasztika - elefánt. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, jelzett, 10x7 cm
11228.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay kisplasztika - salátát evő nyúl. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, jelzett, felületi kopással, alján egy horzsolással, 9x6 cm
11229.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay eozin mázas paradicsom virág váza. Jelzett, minimális karcokkal, m: 12 cm
11230.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11231.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11232.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay repesztett ökörvér mázas csóka váza. Jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 13,5 cm
11233.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11234.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:18 cm
11235.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11236.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF