Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3328872
11225
486
26000
Zsolnay búzavirág mintás kompótos készlet. Jelzett, kézzel festett, teljes, hibátlan (kis mázrepedezettséggel). 3300134
11226
486
24000
Zsolnay Exclusiv orchidea mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3323424
11227
486
24000
Zsolnay eozin mázas paradicsomvirág váza, pereménél repedéssel, jelzett, d: 11,5 cm 3323423
11228
486
24000
Zsolnay kisplasztika - elefánt. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, jelzett, 10x7 cm 3323422
11229
486
Zsolnay kisplasztika - salátát evő nyúl. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, jelzett, felületi kopással, alján egy horzsolással, 9x6 cm 3325661
11230
486
24000
Zsolnay eozin mázas paradicsom virág váza. Jelzett, minimális karcokkal, m: 12 cm
3217547
11231
486
Zsolnay porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
3328874
11232
486
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3328883
11233
486
Zsolnay repesztett ökörvér mázas csóka váza. Jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 13,5 cm 3327624
11234
486
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3310486
11235
486
Zsolnay Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:18 cm
3310488
11236
486
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF