Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326087
11237
486
Zsolnay pillangó mintás tojásalakú bonbonier, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3327969
11238
486
Zsolnay jegesmedve pár. Jelzett, hibátlan, 18x11 cm 3327955
11239
486
Zsolnay 25 részes szervírozó készlet, kobalt alapon aranyfestett peremmel, közte kínálók, mélytányérok, jelzett, kopásokkal. 3328815
11240
486
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, 22x19 cm 3328886
11241
486
9500
Zsolnay repesztett ökörvér mázas fedeles edény. Jelzett, fedelén lepattanással, m: 13 cm 3330113
11242
486
7500
Zsolnay eozin mázas edény. Terv.: kovács István. Jelzett, minimális kopással, d: 7,5 cm, m: 6 cm 3292425
11243
486
Zsolnay 2 darab eozin plakett, Magyarország Franciaország bélyegkiállítás Budapest 1984 felirattal, II. Rákóczi Ferenc mellképével, kopással, d: 11 cm + "Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 10 cm
3273877
11244
486
2 db Zsolnay gyógyszertári gyógyszeres edény. Fehér mázas, részben kézzel festett, hibátlan 17 cm 3274536
11245
486
Zsolnay stafír mintás 6 darab csésze 5 darab alátéttel, jelzett.
3323087
11246
486
Zsolnay gyöngytyúk. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 3326060
11247
486
Zsolnay kékvirág mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm 3326056
11248
486
4200
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF