Porzellan

Zahl der Lose: 478

Zsolnay pillangó mintás tojásalakú bonbonier, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11237.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Zsolnay jegesmedve pár. Jelzett, hibátlan, 18x11 cm
11238.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Zsolnay 25 részes szervírozó készlet, kobalt alapon aranyfestett peremmel, közte kínálók, mélytányérok, jelzett, kopásokkal.
11239.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, 22x19 cm
11240.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay repesztett ökörvér mázas fedeles edény. Jelzett, fedelén lepattanással, m: 13 cm
11241.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zsolnay eozin mázas edény. Terv.: kovács István. Jelzett, minimális kopással, d: 7,5 cm, m: 6 cm
11242.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Zsolnay 2 darab eozin plakett, Magyarország Franciaország bélyegkiállítás Budapest 1984 felirattal, II. Rákóczi Ferenc mellképével, kopással, d: 11 cm + "Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 10 cm
11243.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2 db Zsolnay gyógyszertári gyógyszeres edény. Fehér mázas, részben kézzel festett, hibátlan 17 cm
11244.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay stafír mintás 6 darab csésze 5 darab alátéttel, jelzett.
11245.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay gyöngytyúk. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm
11246.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay kékvirág mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm
11247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm.
11248.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF