Tétel

Katalognummer:

11239.
Beendet 486. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

8 000 HUF

14

Beschreibung:

Zsolnay 25 részes szervírozó készlet, kobalt alapon aranyfestett peremmel, közte kínálók, mélytányérok, jelzett, kopásokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras