Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3321770
11657
485
Hummel esernyős fiú bőrönddel, jelzett, m: 12 cm 3319166
11658
485
2 db Meisseni mokkás csésze, aljjal. kézzel festett, jelzett, hibátlan, 3319820
11659
485
Wehsmacht porcelán tálka fehér mázas jelzett, d: 14 cm
3320730
11660
485
Rosenthal Pompadur kakaós csésze aljjal. Aranyozott, jelzett, hibátlan 3314370
11661
485
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel. 3318771
11662
485
Cseh alt Wien. dobozka mitológiai jelenettel., Matricás, jelzett, apró kopással 9x4,5 cm
3318765
11663
485
Rosenthal art deco dobozka. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 6x5 cm 3319408
11664
485
Aquincum királylány és békakirályfi. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 3319413
11665
485
Reggelizó készlet kobalt színezéssel. Hibátlan, jelzett . 3319414
11666
485
Reggelizó készlet kobalt színezéssel. Hibátlan, jelzett .
3304837
11667
485
Villeroy & Boch 1980 Unicef limitált szériás dísztányér. Terv:K. Blume Matricás, jelzett, hibátlan d 20 cm
3304842
11668
485
Winterling egy személyes porcelán reggeliző készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF