Porzellan

Zahl der Lose: 396

Hummel esernyős fiú bőrönddel, jelzett, m: 12 cm
11657.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Meisseni mokkás csésze, aljjal. kézzel festett, jelzett, hibátlan,
11658.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wehsmacht porcelán tálka fehér mázas jelzett, d: 14 cm
11659.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal Pompadur kakaós csésze aljjal. Aranyozott, jelzett, hibátlan
11660.

Rufpreis:
6 000 HUF

11661.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Cseh alt Wien. dobozka mitológiai jelenettel., Matricás, jelzett, apró kopással 9x4,5 cm
11662.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal art deco dobozka. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 6x5 cm
11663.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aquincum királylány és békakirályfi. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11664.

Rufpreis:
5 000 HUF

Reggelizó készlet kobalt színezéssel. Hibátlan, jelzett .
11665.

Rufpreis:
4 000 HUF

11666.

Rufpreis:
4 000 HUF

Villeroy & Boch 1980 Unicef limitált szériás dísztányér. Terv:K. Blume Matricás, jelzett, hibátlan d 20 cm
11667.

Rufpreis:
5 000 HUF

Winterling egy személyes porcelán reggeliző készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
11668.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF