Porzellan

Zahl der Lose: 396

Hummel orvost játszó gyermek figura, jelzett, alján lepattanással, m: 12,5 cm
11645.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hutschenreuther kiöntő. Aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm
11646.

Rufpreis:
4 000 HUF

Echt kobalt kávés kanna. Mázas, aranyozott, minimális kopással 26 cm
11647.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Körmöcbányai korsó jelzett,sérülésekkel 20 cm
11648.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Körmöcbányai fajansz tányér. jelzett, kis kopással d: 18 cm
11649.

Rufpreis:
6 000 HUF
19

Vintage Bavaria őszi tájkép mintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Jelzett, klf őszi tájképek mintáival díszítve, d: 19 cm
11650.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Epiag hat személyes süteményes készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
11651.

Rufpreis:
6 000 HUF

Epiag két személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11652.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal Studio line designer váza. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm
11653.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német mid-century váza, mázas és biszkvit porcelán, hibátlan, m: 25,5 cm
11654.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kézzel festett petróleumlámpa test, pattogzással, m: 29,5 cm
11655.

Rufpreis:
6 000 HUF

Royal Dux szecessziós váza pásztorfiú és bárány figurákkal díszítve, formaszámmal jelzett, lepattanással, sérüléssel, m: 33,5 cm
11656.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF