Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3315570
11645
485
15000
Hummel orvost játszó gyermek figura, jelzett, alján lepattanással, m: 12,5 cm 3320036
11646
485
Hutschenreuther kiöntő. Aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm
3315247
11647
485
Echt kobalt kávés kanna. Mázas, aranyozott, minimális kopással 26 cm
3320796
11648
485
Körmöcbányai korsó jelzett,sérülésekkel 20 cm 3320795
11649
485
2 db Körmöcbányai fajansz tányér. jelzett, kis kopással d: 18 cm 3316896
11650
485
6500
Vintage Bavaria őszi tájkép mintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Jelzett, klf őszi tájképek mintáival díszítve, d: 19 cm
3320803
11651
485
Epiag hat személyes süteményes készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
3320802
11652
485
Epiag két személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
3319744
11653
485
Rosenthal Studio line designer váza. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm
3322235
11654
485
3800
Német mid-century váza, mázas és biszkvit porcelán, hibátlan, m: 25,5 cm 3322145
11655
485
Kézzel festett petróleumlámpa test, pattogzással, m: 29,5 cm 3321798
11656
485
6500
Royal Dux szecessziós váza pásztorfiú és bárány figurákkal díszítve, formaszámmal jelzett, lepattanással, sérüléssel, m: 33,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF