Porzellan

Zahl der Lose: 396

Herendi Rotschild mintás hat személyes mokkás készlet Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11410.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Herendi Rotschild mintás süteményes készlet, tál + 6 db tányér, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. Tál 45 cm
11411.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11412.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

11413.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

11414.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

Alt Wien dísztál - Apponyi Albert monogramjával, feltehetően az Apponyi-család tulajdonából. A masszába nyomott 846-os szám feltehetően 1846-os készítői dátumot mutat, mely Apponyi Albert születési dátuma, kis kopással, d: 25,5 cm
11415.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11416.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Hollóházi Szász Endre által tervezett fali dísz tál. Sorszámozott XI/XX, jelzett, hibátlan. d: 31 cm
11417.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
16

cca 1870-1880, A Herendi Viktória mintát utánzó, Hausmaler Karl Anton által festett 6 darabos mélyített tányér szett. A tányérok császári tiszti hagyatékból származnak, peremükön Rehák Magda tulajdonos monogramja látható. Mesterjelzése lekopott, masszába nyomott formaszámokkal jelzett, kopott, d: 22,5 cm /// Circa 1870-1880, Hausmaler Karl Anton: Herend Victoria-patterned 6-piece deep plate set. The plates come from the estate of an imperial officer, and the rim features the monogram of the owner, Magda Rehák. The master mark has worn off, and they are marked with impressed shape numbers, worn, diameter: 22.5 cm.
11418.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Herendi Apponyi zöld mintás süteményes tányér szett, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
11419.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi Apponyi zöld mintás leveskínáló tál, citrom fogóval. Jelzett, egy szirmon minimális pattogzással, 27x20 cm
11420.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi Apponyi zöld mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, 23,5x19 cm
11421.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF