Porzellan

Zahl der Lose: 396

Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, m: 18 cm
11470.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, m: 14 cm
11471.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Rothschild mintás bonbonier, jelzett, d: 8 cm
11472.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi 5 darab tárgy, közte petrezselyemlevél mintás kisváza, jelzett, rózsán pattogzással.
11473.

Rufpreis:
4 000 HUF
19

Herendi International Forum Budapest 1979 litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 19 cm
11474.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi petrezselyem mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
11475.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 10-15 cm
11476.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás és gyümölcsös tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8,5, 12 cm
11477.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Tertia váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm
11478.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 darabos, Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tányér szett: lapos, mély, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 20-26,5 cm
11479.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 darabos Herendi virág mintás porcelán asztali készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, a gyufatartón apró lepattanással
11480.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11481.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF