Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3321806
11470
485
Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, m: 18 cm
3321805
11471
485
Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, m: 14 cm
3321824
11472
485
Herendi Rothschild mintás bonbonier, jelzett, d: 8 cm 3321827
11473
485
Herendi 5 darab tárgy, közte petrezselyemlevél mintás kisváza, jelzett, rózsán pattogzással. 3271692
11474
485
Herendi International Forum Budapest 1979 litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 19 cm 3318552
11475
485
Herendi petrezselyem mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 3318548
11476
485
3 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 10-15 cm 3318505
11477
485
Herendi Viktória mintás és gyümölcsös tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8,5, 12 cm 3263394
11478
485
Herendi Tertia váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm 3269390
11479
485
3 darabos, Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tányér szett: lapos, mély, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 20-26,5 cm
3303883
11480
485
3 darabos Herendi virág mintás porcelán asztali készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, a gyufatartón apró lepattanással
3302447
11481
485
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF