Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304449
11482
485
Herendi Waldstein Blue mintás fonott tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3291311
11483
485
Herendi porcelán váza és tálka, Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan 25 cm
3269394
11484
485
Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán salátás tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 25x25 cm 3316144
11485
485
Herendi békától megijedő fiú, jelzett, sérült, m: 10x7,5 cm 3316068
11486
485
3200
Herendi hecsedli mintás szív alakú bonbonier, jelzett, h: 8 cm 3320363
11487
485
Herendi virág mintás porcleán váza. Kézzel festett, jelzett, mázban egy sötét folttal. 14 cm
3320738
11488
485
Herendi litofán tányér, "Herend 125 éves", hibátlan d: 19 cm 3320717
11489
485
Herendi lótusz. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel d: 12 cm 3321809
11490
485
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3321811
11491
485
Herendi kacsa. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3321820
11492
485
Herendi 5 darab tálka és hamuzó, klf méretben, jelzett, közte repedéssel. 3318554
11493
485
Herendi virág mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF