Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3303876
11458
485
Herendi virág mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 19x10 cm 3269391
11459
485
Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tálaló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 37x27 cm
3321409
11460
485
Herendi sova mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x6 cm 3321578
11461
485
Herendi porcelán levél tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm 3321611
11462
485
Herendi virág mintás áttört tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 13x9,5 cm 3316054
11463
485
Herendi VBO mintás bonbonier, jelzett, d: 8 cm 3316060
11464
485
Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, minimális kopással, d: 8 cm 3320340
11465
485
Herendi elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 5 cm 3315273
11466
485
Herendi Siang Noir mintás cukortartó, koi hal fogóval, jelzett, hal uszonya restaurált, sérült, m: 16,5 cm 3315284
11467
485
Herendi Viktória mintás fedeles kínáló, sárga rózsa fogóval, jelzett, rózsán kis sérüléssel, 17x13 cm 3320791
11468
485
2 db Herendi Eton mintás fonott tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14x14 cm + kis váza 6,5 cm 3321954
11469
485
Herendi hecsedli mintás bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, d: 9,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF