Porzellan

Zahl der Lose: 396

Herendi virág mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 19x10 cm
11458.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tálaló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 37x27 cm
11459.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi sova mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x6 cm
11460.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Herendi porcelán levél tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm
11461.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Herendi virág mintás áttört tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 13x9,5 cm
11462.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi VBO mintás bonbonier, jelzett, d: 8 cm
11463.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, minimális kopással, d: 8 cm
11464.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 5 cm
11465.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Siang Noir mintás cukortartó, koi hal fogóval, jelzett, hal uszonya restaurált, sérült, m: 16,5 cm
11466.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

Herendi Viktória mintás fedeles kínáló, sárga rózsa fogóval, jelzett, rózsán kis sérüléssel, 17x13 cm
11467.

Rufpreis:
5 000 HUF
26

2 db Herendi Eton mintás fonott tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14x14 cm + kis váza 6,5 cm
11468.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi hecsedli mintás bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, d: 9,5 cm
11469.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF