Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3321487
11446
485
Herendi Viktória mintás lámpa, kézzel festett, jelzett, alja kopott. Eredeti, tartójánál kissé sérült búrával m: 34 cm 3321604
11447
485
Herendi Viktória mintás kagyló formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 17 cm 3315265
11448
485
Herendi kormorán hallal. Fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 3315267
11449
485
Herendi koi hal. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 15,5 cm 3321796
11450
485
Herendi D'or mintás váza. Jelzet, kis kopással, m: 12 cm
3321794
11451
485
Herendi laposváza. Terv.: Bakos Éva. Jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm 3321802
11452
485
Herendi petrezselyemlevél-mintás oroszlánkörmös kaspó pár. Jelzett, kopott, egyiken repedéssel, m: 13,5 cm 3321771
11453
485
Herendi Viktória mintás tojás alakú ékszeres dobozka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, h: 11 cm
3321772
11454
485
Herendi lila Zova mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, h: 11 cm 3318550
11455
485
Herendi váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
3318506
11456
485
Herendi madárka pillangóval Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 3288979
11457
485
Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, fogón kis sérüléssel, d: 16 cm, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF