Porzellan

Zahl der Lose: 396

Zsolnay vadkacsa pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm
11508.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11509.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas díszváza, jelzett, hibátlan 12 cm
11510.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

Zsolnay bika . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11511.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1880, Zsolnay virágmintás tál, családi pecséttel jelzett, mázrepedt, kis lepattanással, d: 24,5 cm
11512.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11513.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay Sissy mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11514.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11515.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 db Zsolnay fajansz teás csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopásokkal
11516.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay mércés kiöntő (250gr), jelzett, hibátlan 10 cm
11517.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, hibátlan , m: 7,5 cm
11518.

Rufpreis:
6 000 HUF

11519.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF