Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3321389
11508
485
Zsolnay vadkacsa pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm 3321360
11509
485
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 3320348
11510
485
Zsolnay eozin mázas díszváza, jelzett, hibátlan 12 cm 3319735
11511
485
Zsolnay bika . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 3271118
11512
485
cca 1880, Zsolnay virágmintás tál, családi pecséttel jelzett, mázrepedt, kis lepattanással, d: 24,5 cm 3321365
11513
485
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3316334
11514
485
Zsolnay Sissy mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 3316025
11515
485
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3320798
11516
485
4 db Zsolnay fajansz teás csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopásokkal 3318428
11517
485
Zsolnay mércés kiöntő (250gr), jelzett, hibátlan 10 cm
3318824
11518
485
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, hibátlan , m: 7,5 cm 3263337
11519
485
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF