Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263426
11535
485
Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
3248946
11536
485
900
Zsolnay magyaros mintás kiöntő, jelzett, 17x8,5 cm
3284024
11537
485
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, mázrepedéssel, d: 12,5 cm
3321396
11538
485
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm , + egy kis tálka d: 8 cm 3321336
11539
485
Hollóházi Fradi labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 27 cm
3315334
11540
485
15000
Hollóházi virágzó ág mintával díszített kétfüles padlóváza pár, jelzett, m: 41,5 cm 3315341
11541
485
Hollóházi Hajnalka mintás teás készlet fedeles kínálóval. Jelzett, teljes. 3272694
11542
485
9500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan d_: 26 cm Eredeti, sérült dobozzal 3322328
11543
485
Hollóházi Hortenzia mintás mokkás készlet, teljes, jelzett, szirmon minimális pattogzással. 3320349
11544
485
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett,hibátlan 26 cm 3322245
11545
485
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 20 cm 3319719
11546
485
Hollóházi betyár és kocsmárosné. Porcelán fali dísz. Kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 22x31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF