Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3321176
11560
485
Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm 3316333
11561
485
Hollóházi szedermintás csengő, jelzett, m: 10,5 cm 3314995
11562
485
Hollóházi tükrös nő. Jelzett, virágszirmon sérüléssel, m: 27 cm 3316066
11563
485
2200
Hollóházi hal + libát hordó fiú, jelzett, m: 13-15,5 cm 3316147
11564
485
Hollóházi porcelán csengő, jelzett, m: 10,5 cm 3315745
11565
485
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 9x8 cm 3320360
11566
485
3 db Hollóházi pocakos bögre. Matricás, jelzett, egyiken kis mázhiba. 11 cm 3320356
11567
485
Hollóházi kagyló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 3315489
11568
485
Hollóházi ritka hagymamintás 4 darab csésze alátéttel. 3320874
11569
485
Hollóházi váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 3318507
11570
485
Hollóházi kutya figura Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
3319409
11571
485
Hollóházi kobalt váza. Kézzel festett,jelzés nélkül hibátlan 29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF