Porzellan

Zahl der Lose: 396

Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
11560.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi szedermintás csengő, jelzett, m: 10,5 cm
11561.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi tükrös nő. Jelzett, virágszirmon sérüléssel, m: 27 cm
11562.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Hollóházi hal + libát hordó fiú, jelzett, m: 13-15,5 cm
11563.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi porcelán csengő, jelzett, m: 10,5 cm
11564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 9x8 cm
11565.

Rufpreis:
2 800 HUF

3 db Hollóházi pocakos bögre. Matricás, jelzett, egyiken kis mázhiba. 11 cm
11566.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi kagyló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11567.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi ritka hagymamintás 4 darab csésze alátéttel.
11568.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11569.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kutya figura Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
11570.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kobalt váza. Kézzel festett,jelzés nélkül hibátlan 29 cm
11571.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF