Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3319548
11572
485
2 porcelán Hollóházi hattyú. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm + Patkány figura, jelzett, hibátlan 5 cm 3305039
11573
485
Hollóházi németjuhász. Jelzett, h: 21 cm
3246368
11574
485
3400
3303891
11575
485
Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, hibátlan h: 20,5 cm
3303889
11576
485
Hollóházi libatolvaj, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
3263637
11577
485
3269377
11578
485
2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár
2958481
11579
485
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
3133424
11580
485
3226921
11581
485
Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett mintával díszített bonbonier, jelzett, h: 9 cm
2997495
11582
485
3242349
11583
485
70000
Szecessziós, nőalakos nagy méretű fajansz testű asztali óra. Bechyné Csehország, ca 1900. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibákkal. Rugójáratos óraszerkezet, felhúzó kulccsal m: 62 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF