Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3090598
11693
485
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
2792733
11694
485
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm
3153159
11695
485
Drasche teás kiöntő, virág mintás, jelzett, minimális kopással. Hozzá 4 db csészealj és két csésze.
3204550
11696
485
3800
Közel-keleti látképes modern desgin váza, jelzett, m: 24,5 cm
3244120
11697
485
3248532
11698
485
Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm
3251495
11699
485
Századeleji kétosztatú kínáló, jelzés nélkül, 28x16 cm
3304769
11700
485
3 db aranyozott monogramos mély tányér. Jelzés nélkül, hibátlan d: 23 cm
3304757
11701
485
Dísztál, kislány fejes. XIX. sz. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cm
3304771
11702
485
6 db süteményes tányérka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 16 cm 3304755
11703
485
Nagy tál hajós és egyéb jelenetekkel. Matricás, jelz nélk. XIX. sz. Kis hajszálrepedéssel d: 32 cm
3304774
11704
485
Rosenthal Sauberpferd dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF