Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864946
11717
485
3252536
11718
485
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália formaterve: váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
3321653
11722
485
2 db japán, szacuma jellegű tányér. Jelzett, kézzel festett, hibátlan d: 14 cm 3318085
11723
485
Kínai váza, jelzett, m: 21 cm 3316874
11724
485
3200
Vintage pöttyös német fajansz edényalátét / tortatál, jelzett, d: 29,5 cm
3315127
11725
485
Delft kis lámpatest, jelzett, m: 13 cm
3316086
11726
485
Kagyló díszes kínáló, jelzés nélkül, 19x19 cm
3316145
11727
485
Reichenbach háromosztatú magkínáló. Jelzett, hibátlan, d: 18 cm 3316142
11728
485
Aquincumi lány népviseletben. Jelzett, m: 15,5 cm
3316140
11729
485
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, m: 14 cm 3316031
11730
485
Kínai fedeles teás bögre, fedél belsején kopottsággal, jelzett, m: 14,5 cm 3316033
11731
485
MZ Altrohlau nagyméretű antik csupor, jelzett, m: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF