Porzellan

Zahl der Lose: 396

11717.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália formaterve: váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11718.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db japán, szacuma jellegű tányér. Jelzett, kézzel festett, hibátlan d: 14 cm
11722.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai váza, jelzett, m: 21 cm
11723.

Kínai váza, jelzett, m: 21 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Vintage pöttyös német fajansz edényalátét / tortatál, jelzett, d: 29,5 cm
11724.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Delft kis lámpatest, jelzett, m: 13 cm
11725.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kagyló díszes kínáló, jelzés nélkül, 19x19 cm
11726.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Reichenbach háromosztatú magkínáló. Jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11727.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi lány népviseletben. Jelzett, m: 15,5 cm
11728.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, m: 14 cm
11729.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai fedeles teás bögre, fedél belsején kopottsággal, jelzett, m: 14,5 cm
11730.

Rufpreis:
2 000 HUF

MZ Altrohlau nagyméretű antik csupor, jelzett, m: 15,5 cm
11731.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF