Porzellan

Zahl der Lose: 396

Bavaria München csésze alátéttel, jelzett, d: 12,5 cm
11732.

Rufpreis:
2 000 HUF

Epiag dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11733.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sadler angol fajansz váza. Matricás, jelzett, egy halvány hajszálrepedéssel a száján 12 cm
11734.

Rufpreis:
2 000 HUF

Habán másolat Hatszögletű fajansz edény. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 16 cm
11735.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gránit elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 13 cm
11736.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alföldi Utasellátó tányér, jelzett, d: 24 cm
11737.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal KPM porcelán váza. fehér mázas jelzett, hibátlan 29 cm
11738.

Rufpreis:
3 000 HUF

11739.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db klf antik mokkás csésze, benne Zsolnay is
11740.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aquincum porcelán cipő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
11741.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik mokkás csésze cca 1900 Austria, jelzett, minimális kopással
11742.

Rufpreis:
3 000 HUF

1957-1965 Kőbányai Porcelángyár modernista váza, jelzett, m: 23,5 cm
11744.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF