Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306461
11794
485
Német bambuszmintás tálka, jelzett, d: 15,5 cm 3306478
11795
485
Placor spanyol gyümölcsöstál, jelzett, repedezett mázzal, d: 31 cm
3242485
11796
485
Kerámi ékszerek, kristály vízililiom virág
3175120
11797
485
3200
19. sz., Apátfalva + Altrohlau dísztálak, kis sérülésekkel, d: 22-23 cm 3228855
11798
485
Kaiser Virág mintás váza, dekor: Nossek, Matricás, jelzett hibátlan 14 cm
2864968
11799
485
3290767
11800
485
2 db fürdőpohár jelzett porcelán, hibátlan 9 cm
3290769
11801
485
Delft szélmalmot ábrázoló váza jelzett porcelán, hibátlan 16 cm
2493432
11802
485
Cukortartó, matricás porcelán, kopott, sérült, jelzett. m: 11 cm
3285286
11803
485
Royal Bonn Delft kínáló. XIX. sz., kézzel festett és domború mintákkal, jelzett, mázrepedéssel, repedéssel, d: 23 cm
3134888
11804
485
Terebess keleti mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 21 cm
2960144
11805
485
Japán mázas porcelán fali dísztányér. Kézzel fesett, jelzett,minimális kopással 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF