Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304752
11782
485
Halas tálka Máz alatti kék festés, sérült, 18 cm
3303892
11783
485
cca 1930 Budapesti emlék Operaház porcelán cipó. Matricás, jelzett, hibátlan 13 cm
3304790
11784
485
Vénusz és Adonisz cseh Alt Wien tál Matricás, jelzett, kopással d: 25 cm
3243968
11785
485
3200
ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban
3247609
11786
485
3251668
11787
485
Chodziez karaffaváza, jelzett, m: 22,5 cm
2647687
11788
485
3287828
11789
485
Bavaria virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3113096
11790
485
Téli táj. Delft dísztál, jelzett, sorszámozott, 11,5x15,5 cm 2964178
11791
485
3306660
11792
485
Régi kínai bonbonier, jelzett, d: 9 cm
3306403
11793
485
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF