Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3226569
11806
485
Porcelán csengő, eredeti dobozában 13 cm
2976474
11807
485
cca 1900 Antik falitányér, jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopottsággal, d: 22,5 cm
3300745
11808
485
3200
Wallendorf piros fonton virágmintás váza. Jelzett, m: 18,5 cm
3300746
11809
485
3200
Wallendorf kobaltkék fonton virágmintás váza. Jelzett, m: 18,5 cm
3300748
11810
485
Rader szöveggel díszített design váza, jelzett, m: 18,5 cm
3304819
11812
485
3 darab régi dísztál, mind sérüléssel, közte Meissen, cseh alt wien,
3302629
11813
485
Vintage kétszintes asztalközép kínáló, jelzett, összeszerelendő, d: 26 cm
3304103
11814
485
3200
Rosenthal "Dorit" leveskínáló tál, jelzett, kopással, 26x14 cm
3303525
11815
485
Madármintás vintage váza, kopással, m: 19 cm
3303522
11816
485
Fedeles vajtartó, d: 17,5 cm 3306515
11817
485
Rosenthal gyümölcsmintás tál szett, 5 darab, jelzett, d: 20 cm 3306475
11818
485
Zsolnay hamisítvány váza, m: 21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF