Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3265150
11681
485
Porcelán bonsai kaspó. Virágmintás, billeg, 24x19x9 cm
3289598
11682
485
Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm
3020274
11683
485
4800
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm
2977560
11684
485
Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm
3285189
11685
485
4400
Schwarzenhammer mattfekete alapon rózsamintás nagyváza, jelzett, m: 38 cm
3268015
11686
485
Városlőd váza. cca 20. sz. eleje, mázas kőcserép, jelzett, mázhibával, m: 15 cm 3271531
11687
485
Vintage 2 darabos mécsestartó, dobozában, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
3089019
11688
485
Japán Satsuma jellegű moriage festéses szett: 5 db csésze, 4 db alátét. Jelzett, kopással, d: 13,5 cm
2610105
11689
485
2200
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
3243961
11690
485
ASA Selection 6 darabos sárga design posztmodern váza szett. Újszerű, jelzett, 9,5x7,5x9 cm 2864938
11691
485
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 16,5 cm
3204602
11692
485
4800
Szecesziós angol tejszínkiöntő, formaszámmal, mázrepedt, m: 8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF