Porzellan

Zahl der Lose: 396

Porcelán bonsai kaspó. Virágmintás, billeg, 24x19x9 cm
11681.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm
11682.

Rufpreis:
4 000 HUF

11683.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11684.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schwarzenhammer mattfekete alapon rózsamintás nagyváza, jelzett, m: 38 cm
11685.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Városlőd váza. cca 20. sz. eleje, mázas kőcserép, jelzett, mázhibával, m: 15 cm
11686.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vintage 2 darabos mécsestartó, dobozában, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
11687.

Rufpreis:
2 000 HUF

11688.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
11689.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

ASA Selection 6 darabos sárga design posztmodern váza szett. Újszerű, jelzett, 9,5x7,5x9 cm
11690.

Rufpreis:
1 000 HUF

11691.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecesziós angol tejszínkiöntő, formaszámmal, mázrepedt, m: 8,5 cm
11692.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF