https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 396
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3319741
11621
485
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Schaubachkunst design gyertyatartó, párban kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 3234864
11622
485
0
4400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hummel lány kiscsibékkel és tyúkokkal, jelzett, restaurált, m:11,5 cm 3234768
11623
485
0
2800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik historizáló porcelán ékszeres doboz, restaurált, d: 9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3234877
11624
485
0
4400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Scheibe-Alsbach Joachim Murat szobor, jelzett, restaurált, m: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3293733
11625
485
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hummel "Harc előtti ima" figura, jelzett, restaurált, m: 10 cm 3306468
11626
485
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Meissen mopsz figurával díszített porcelán levélnehezék, jelzett, kopással, pattogzással, h: 20 cm 3304753
11627
485
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Meisseni áttört tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 28 cm 3306500
11628
485
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Meissen "Drezda" városképpel díszített tál, jelzett, d: 19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3306447
11629
485
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Meissen állatfej dekoros kancsó, jelzett, fedél szájánál kis lepattanással, m: 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2517094
11630
485
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093829
11631
485
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Louise porcelán mokkás készlet hat személyes kék és arany mintával. 5 csésze, 6 aljjal, kávéskanna, többi része hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
3244066
11632
485
0
7500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Schönwald mid-century vékonyporcelán kávés készlet, mezeivirág-mintás díszítéssel, teljes, jelzett, minimális kopással.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse