Porzellan

Zahl der Lose: 396

2 db Schaubachkunst design gyertyatartó, párban kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11621.

Rufpreis:
8 000 HUF

11622.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

11623.

Rufpreis:
2 800 HUF

11624.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Hummel "Harc előtti ima" figura, jelzett, restaurált, m: 10 cm
11625.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meissen mopsz figurával díszített porcelán levélnehezék, jelzett, kopással, pattogzással, h: 20 cm
11626.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meisseni áttört tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 28 cm
11627.

Rufpreis:
5 000 HUF

11628.

Rufpreis:
10 000 HUF

11629.

Rufpreis:
10 000 HUF

11630.

Rufpreis:
1 800 HUF

11631.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11632.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF