https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 396
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3222563
11596
485
0
22000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. "Etna" szecessziós 8 részes pipere készlet. Szecessziós mintákkal díszített porcelán, tálca 49x17 cm, krémes edény, 3 darab fedeles tároló, púderszóró, gyertyatartó, tálka. Zömmel jelzett, mázrepedéssel, 1-1 kis sérüléssel. Ritka szecessziós angol porcelán készlet! /// Circa 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. 'Etna' Art Nouveau 8-piece pipere set. Decorated porcelain with Art Nouveau patterns, tray 49x17 cm, cream pot, 3 lidded containers, powder puff, candlestick, bowl. Mostly marked, with glaze cracks and one small damage on each. A rare Art Nouveau English porcelain set!"
Das Lot is nicht erreichbar
2963159
11597
485
0
19000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kézzel festett, jelzett, kis kopással
Das Lot is nicht erreichbar
3224446
11598
485
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
7 darabos porcelán patikai edény készlet, közte 2 darab Zsolnay, 25 gr - 1000 gr, egyiken kis pattogzással, m: 5-15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3242489
11599
485
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás készlet eredeti dobozokban. 3x2 db csésze és alj, kiöntő és cukordoboz. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
Das Lot is nicht erreichbar
3242373
11600
485
0
14000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Gránit halas készlet Nagy tál (52cm), leveses tál, 12 db leveses csésze. Jelzés nélkül. sótartó kissé sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3093834
11601
485
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal
Das Lot is nicht erreichbar
2412772
11602
485
0
14000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Limoges - Maxim francia porcelán dísz tál. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3319360
11603
485
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3234738
11604
485
0
4400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Osztrák nőalakkal díszített lámpa, működik, restaurált, hiányos, m: 35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202919
11605
485
0
14000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Eichwald platina mázas téte á téte készlet, 7 részes, jelzett, kis kopással, tálca h: 42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3288493
11606
485
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Wallendorf padlóváza. Jelzett, m: 48 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3156874
11607
485
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse