Porzellan

Zahl der Lose: 396

11596.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11597.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

7 darabos porcelán patikai edény készlet, közte 2 darab Zsolnay, 25 gr - 1000 gr, egyiken kis pattogzással, m: 5-15 cm
11598.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás készlet eredeti dobozokban. 3x2 db csésze és alj, kiöntő és cukordoboz. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
11599.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gránit halas készlet Nagy tál (52cm), leveses tál, 12 db leveses csésze. Jelzés nélkül. sótartó kissé sérült
11600.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11601.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11602.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11603.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Osztrák nőalakkal díszített lámpa, működik, restaurált, hiányos, m: 35 cm
11604.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

11605.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Wallendorf padlóváza. Jelzett, m: 48 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11606.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11607.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF