Porzellan

Zahl der Lose: 396

11608.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
11610.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11611.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11612.

Rufpreis:
12 000 HUF

4 db majolika dísztányér, fajansz, női fej díszítéses medalionnal. jelzett XIX. sz. vége. Kisebb mázhibákkal d: 20 cm
11613.

Rufpreis:
8 000 HUF

4 db Oakstone Seneca 1983 Négy évszak tányér sorozat Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11614.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aquincum aquazur sün. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6 cm
11615.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett férfi portrét ábrázoló antik porcelán bross, filigrán foglalatban, kőberakásokkal, 6x5 cm
11616.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett zsánerjelenetet ábrázoló antik porcelán bross, réz foglalatban, kőberakásokkal, 5,5x7,5 cm
11617.

Rufpreis:
8 000 HUF

Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 1960 körül, m: 25 cm
11618.

Rufpreis:
8 000 HUF

11619.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1890, Fischer J. Budapest váza, arabos díszítésekkel, lefűrészelt, restaurált, repedéssel, jelzett, m: 23 cm
11620.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF