Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2792734
11608
485
3306472
11610
485
15000
Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
3098889
11611
485
3112905
11612
485
3321342
11613
485
4 db majolika dísztányér, fajansz, női fej díszítéses medalionnal. jelzett XIX. sz. vége. Kisebb mázhibákkal d: 20 cm 3321340
11614
485
4 db Oakstone Seneca 1983 Négy évszak tányér sorozat Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3315117
11615
485
Aquincum aquazur sün. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6 cm 3315994
11616
485
Kézzel festett férfi portrét ábrázoló antik porcelán bross, filigrán foglalatban, kőberakásokkal, 6x5 cm 3315995
11617
485
Kézzel festett zsánerjelenetet ábrázoló antik porcelán bross, réz foglalatban, kőberakásokkal, 5,5x7,5 cm 3320338
11618
485
Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 1960 körül, m: 25 cm 3320038
11619
485
3322029
11620
485
cca 1890, Fischer J. Budapest váza, arabos díszítésekkel, lefűrészelt, restaurált, repedéssel, jelzett, m: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF