Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3319718
11547
485
Hollóházi betyár és kocsmárosné. Porcelán fali dísz. Kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 22x31 cm 3321172
11548
485
Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 31 cm 3321178
11549
485
Hollóházi lila mintás porcelán mokkás készlet. Hiányos. 6 db csésze, aljjal, cukortartó. Matricás, jelzett, kis kopással + 1 db Újpesti Dózsa pohár 3321337
11550
485
2 db Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 16 cm, 12x14 cm 3315760
11551
485
Hollóházi Erika mintás teás és kávés készlet 21 darabja, 1-1 lepattanással, jelzett, közte talpas kínáló. 3320353
11552
485
3 db Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán bonbonniere. 14 cm, tálka 14 cm Matricás, hibátlan és ragasztott tetejű bonbonniere d: 9 cm 3320800
11553
485
2 db Hollóházi bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x12 cm 3319091
11554
485
Hollóházi áttört porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm 3319821
11555
485
Hollóházi pálinkás készlet, Kézzel festett, jelzett, egy pohár sérült, hat személyes 3268281
11557
485
3317983
11558
485
Hollóházi váza, jelzett, m: 18 cm
3321175
11559
485
Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF