Porzellan

Zahl der Lose: 396

Hollóházi betyár és kocsmárosné. Porcelán fali dísz. Kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 22x31 cm
11547.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 31 cm
11548.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

Hollóházi lila mintás porcelán mokkás készlet. Hiányos. 6 db csésze, aljjal, cukortartó. Matricás, jelzett, kis kopással + 1 db Újpesti Dózsa pohár
11549.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

2 db Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 16 cm, 12x14 cm
11550.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Erika mintás teás és kávés készlet 21 darabja, 1-1 lepattanással, jelzett, közte talpas kínáló.
11551.

Rufpreis:
5 000 HUF
28

3 db Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán bonbonniere. 14 cm, tálka 14 cm Matricás, hibátlan és ragasztott tetejű bonbonniere d: 9 cm
11552.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Hollóházi bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x12 cm
11553.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi áttört porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11554.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi pálinkás készlet, Kézzel festett, jelzett, egy pohár sérült, hat személyes
11555.

Rufpreis:
4 000 HUF

11557.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi váza, jelzett, m: 18 cm
11558.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
11559.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF