Porzellan

Zahl der Lose: 396

Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x8 cm
11520.

Rufpreis:
3 000 HUF
34

Zsolnay kislány korsóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
11521.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay tányér. Matricás, jelzett, kopott. d: 25 cm
11522.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pirogránit korsó, jelzett (Fürtös György), hibátlan, m: 16,5 cm
11525.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay tál, Verő Budapest kézifestés megjelöléssel, d: 18 cm
11526.

Rufpreis:
1 800 HUF
37

Zsolnay süni. Kézzel festett, jelzett, egy apró lepattanással 10 cm
11527.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

2 db Zsolnay váza 11 cm és tálka 12 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11528.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
11529.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Bereznay Vilma által festett bonbonier, jelzett, kopással, h: 10 cm
11530.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay virágszedő lány, kézzel festett porcelán. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11531.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay magyaros mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
11532.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 14 cm
11533.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF