Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3321407
11520
485
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x8 cm 3321380
11521
485
Zsolnay kislány korsóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 3321379
11522
485
Zsolnay tányér. Matricás, jelzett, kopott. d: 25 cm
3316032
11525
485
Zsolnay pirogránit korsó, jelzett (Fürtös György), hibátlan, m: 16,5 cm 3315659
11526
485
Zsolnay tál, Verő Budapest kézifestés megjelöléssel, d: 18 cm 3320367
11527
485
Zsolnay süni. Kézzel festett, jelzett, egy apró lepattanással 10 cm 3320344
11528
485
2 db Zsolnay váza 11 cm és tálka 12 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
3320342
11529
485
Zsolnay pillangó mintás teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 3321808
11530
485
3800
Zsolnay Bereznay Vilma által festett bonbonier, jelzett, kopással, h: 10 cm 3321814
11531
485
Zsolnay virágszedő lány, kézzel festett porcelán. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3319090
11532
485
Zsolnay magyaros mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm 3319405
11533
485
Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF