Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3318828
11494
485
Herendi porcelán kehely, Viktória mintás figurális lábakkal. Jelzett, hibátlan, tető nélkül m: 11 cm 3319406
11495
485
Herendi Eton mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 9 cm 3319266
11496
485
Herendi virág mintás levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett,füle ragasztott 20x22 cm 3302738
11497
485
Herendi virágmintás szószos fedeles edény, jelzett, kis sérüléssel, m: 13 cm 3304462
11499
485
30000
Zsolnay Pompadour mintás teás készlet, jelzett, tejkiöntő nélkül, hibátlan.
3316041
11500
485
30000
Zsolnay fodros peremű virágmintás 12 személyes 48 részes étkészlet, jelzett, jó állapotban. 3318413
11501
485
30000
Zsolnay gyógyszerész mozsár- Zsolnay Teréz 1896. felirattal, feltehetőleg vizsgamunkája volt. Nagyon ritka, hogy a kiöntő edény is megvan hozzá d: 19 cm
3320024
11502
485
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 35 cm 3298607
11504
485
24000
3319730
11505
485
Zsolnay szürkemarha.Terv.:Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm, h:31 cm 3322031
11506
485
cca 1890, Zsolnay váza. Jelzett: családi pecsét, restaurált, m: 28 cm 3315041
11507
485
15000
Zsolnay Vilmos portréja. Zsolnay porcelán tálba festett, alaposan kidolgozott portré, hátoldalon KM festő monogrammal. Jelzett, d: 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF