Porzellan

Zahl der Lose: 396

Herendi porcelán kehely, Viktória mintás figurális lábakkal. Jelzett, hibátlan, tető nélkül m: 11 cm
11494.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

Herendi Eton mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 9 cm
11495.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virág mintás levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett,füle ragasztott 20x22 cm
11496.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi virágmintás szószos fedeles edény, jelzett, kis sérüléssel, m: 13 cm
11497.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás teás készlet, jelzett, tejkiöntő nélkül, hibátlan.
11499.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay fodros peremű virágmintás 12 személyes 48 részes étkészlet, jelzett, jó állapotban.
11500.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
9

Zsolnay gyógyszerész mozsár- Zsolnay Teréz 1896. felirattal, feltehetőleg vizsgamunkája volt. Nagyon ritka, hogy a kiöntő edény is megvan hozzá d: 19 cm
11501.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 35 cm
11502.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
15

11504.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay szürkemarha.Terv.:Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm, h:31 cm
11505.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1890, Zsolnay váza. Jelzett: családi pecsét, restaurált, m: 28 cm
11506.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
25

Zsolnay Vilmos portréja. Zsolnay porcelán tálba festett, alaposan kidolgozott portré, hátoldalon KM festő monogrammal. Jelzett, d: 31 cm
11507.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF