Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3321791
11434
485
15000
Herendi D'or mintás oroszlánkörmös váza / kaspó, jelzett, kis kopással, d: 14,5 cm, m: 13,5 cm
3314983
11435
485
15000
Herendi Déryné. Terv.: Ligeti Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 3319161
11436
485
Herendi fiú szamáron, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x12 cm 3319162
11437
485
Herendi fiú nyúllal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13 cm 3318763
11438
485
Herendi Poisson mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 10x9 cm 3320333
11439
485
Herendi virág mintás négy rekeszes tartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 33x24 cm 3320871
11440
485
herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 3269385
11441
485
4 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
3315276
11442
485
Herendi rothschild mintás kínáló, jelzett, hibátlan, 18,5x14 cm 3316676
11443
485
Herendi virágmintás 6 darab csésze alátéttel. Jelzett: masszába nyomott, sok darabon lecsiszolt HEREND felirat, d: 14 cm 3315269
11444
485
11000
Herendi bölcs bagoly. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 21 cm 3169880
11445
485
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF