Porzellan

Zahl der Lose: 396

Herendi D'or mintás oroszlánkörmös váza / kaspó, jelzett, kis kopással, d: 14,5 cm, m: 13,5 cm
11434.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Déryné. Terv.: Ligeti Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11435.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi fiú szamáron, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x12 cm
11436.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi fiú nyúllal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13 cm
11437.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Poisson mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 10x9 cm
11438.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi virág mintás négy rekeszes tartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 33x24 cm
11439.

Rufpreis:
12 000 HUF

herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11440.

Rufpreis:
12 000 HUF

4 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
11441.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi rothschild mintás kínáló, jelzett, hibátlan, 18,5x14 cm
11442.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi virágmintás 6 darab csésze alátéttel. Jelzett: masszába nyomott, sok darabon lecsiszolt HEREND felirat, d: 14 cm
11443.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi bölcs bagoly. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 21 cm
11444.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11445.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF