Porzellan

Zahl der Lose: 396

Herendi Rothschild mintás padlóváza. Háncsnyomott felületű, az egész vázatesten elszórtan megjelenő pillangókkal, jelzett, peremétől nyaka aljáig repedésvonallal, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11422.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi gésa figura. Kézzel festett, jelzett, fejdíszén kis hiány. 35 cm
11423.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
16

Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 25x26 cm
11424.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi lila indiai kosár mintás kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11425.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Viktória mintás, birkózó puttókat ábrázoló bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18 cm , m: 17 cm
11426.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

6 db Herendi Viktória mintás süteményes tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 15 cm
11427.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
11428.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Viktória mintás levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x20 cm
11429.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Hecsedli mintás szervírozó készlet. Szervírozó tál 38x28 cm, tálak d: 19cm, jelzett, 2. oszt. jelzés, hibátlan.
11430.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 26,5x21 cm
11431.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

6 db Herendi, Óherendi porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
11432.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás, rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm
11433.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF