Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3316763
11422
485
24000
Herendi Rothschild mintás padlóváza. Háncsnyomott felületű, az egész vázatesten elszórtan megjelenő pillangókkal, jelzett, peremétől nyaka aljáig repedésvonallal, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3320017
11423
485
Herendi gésa figura. Kézzel festett, jelzett, fejdíszén kis hiány. 35 cm 3288923
11424
485
Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 25x26 cm
3288495
11425
485
22000
Herendi lila indiai kosár mintás kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3318500
11426
485
40000
Herendi Viktória mintás, birkózó puttókat ábrázoló bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18 cm , m: 17 cm 3319262
11427
485
30000
6 db Herendi Viktória mintás süteményes tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 15 cm 3209700
11428
485
15000
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
3319264
11429
485
Herendi Viktória mintás levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x20 cm
3316070
11430
485
Herendi Hecsedli mintás szervírozó készlet. Szervírozó tál 38x28 cm, tálak d: 19cm, jelzett, 2. oszt. jelzés, hibátlan. 3288920
11431
485
15000
Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 26,5x21 cm
3269388
11432
485
6 db Herendi, Óherendi porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm 3318501
11433
485
15000
Herendi Viktória mintás, rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF