Porzellan

Zahl der Lose: 396

Doccia Ginori "Bacchanalia" váza. cca 19. sz. második fele - 20. sz. eleje, gazdag plasztikus figurális formavilággal díszített váza, kézzel festett, jelzett, egy lábfej restaurált, m: 12,5 cm /// Doccia Ginori 'Bacchanalia' vase. Circa second half of the 19th century - early 20th century, richly decorated vase with plastic figurative forms, hand-painted, signed, with one foot restored, height: 12.5 cm.
11584.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

11585.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik német historizáló négyalakos porcelán óraház, benne órával, kulcs nélkül, jelzett, 1-1 hiánnyal, m: 27 cm
11586.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik német historizáló puttó alakos gyertyatartós asztaldísz, 2 bonbonierrel, jelzett, kopással, 32x27 cm
11587.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Royal Vienna jelzéssel antik kétalakos gyertyatartó, gazdag plasztikus virág díszítéssel, szirmokon kis sérüléssel, lepattanással, m: 18,5 cm
11588.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Alt Volkstedt Thüringische Porzellan Manufaktur hatalmas siketfajd porcelán szobor. Jelzett, fehérmázas, aljában kis gyári? repedésvonallal, m: 54 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11589.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11590.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1940/45, Arzberg "China Blau" 12 személyes, 55 részes reggeliszervírozó készlet. Jelzett, kínai kék mintával díszített, anyagában bordázott sokdarabos szervírozó szett, cca 2-3 darabon pattanással, összességében jó állapotban.
11591.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kínai porcelán párna, könyöklő gyermek figurájával. cca 20. első fele, Kína, kézzel festett porcelán, kis kopással, 31x16 cm
11592.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11593.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Louis Fontinelle (1886-1964): Hölgy kutyákkal. Mázas fajansz, jelzett, restaurált, 52x36 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11594.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11595.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF