Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304796
11705
485
Wilhelmsburg nagy porcelán tál. Matricás, jelzett, kopással d: 30 cm
3304760
11706
485
4 db régi dísztál, tányér.. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25-27 cm
3304364
11707
485
3304094
11708
485
Ceramica Besio Mondovi zsánermintás 6 személyes nagytányér szett. Jelzett, 1-2 tányér talpán kopással, d: 24 cm 3304177
11709
485
cca 19. sz. vége, Nagyméretű halszervírozó tál, kézzel sorszámozott, kopással, 49x33 cm 3304220
11710
485
4200
Vintage 12 darabos porcelán késbak szett, hibátlan, h: 4,5 cm
3306494
11711
485
Ditmar Urbach fóka. Jelzett, m: 16,5 cm
3306495
11712
485
Ditmar Urbach asztalközép kínáló, jelzett, d: 27,5 cm
3306396
11713
485
4200
1877 - 1886, Porzellanfabrik August Rappsilber, Konigszelt: Teás készlet 9 darabja, jelzett, sérüléssel.
3296611
11714
485
Porcelán olívabogyó szervírozó pár. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 40 cm 3272557
11715
485
2864945
11716
485
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF