Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304825
11669
485
Váza, ezüst mázzal és kézi festéssel,, jelzés nélkül, kopott 22 cm
3304844
11670
485
3200
Winterling egy személyes porcelán reggeliző készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
3319746
11671
485
Rosenthal Studio line Merandini designer váza. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm 3263288
11672
485
Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm
3234744
11673
485
Crown Dewon úrihölgy, jelzett, restaurált, m: 18 cm
3234844
11674
485
Antik német nagyméretű borkiöntő, restaurált, m: 23,5 cm
3293740
11675
485
Hummel kerítésen ülő kislány, jelzett, restaurált, m: 10 cm
3293721
11676
485
Hummel kisfiú sétapálcával, jelzett, restaurált, m: 11 cm 3292984
11677
485
Antik porcelán petróleumlámpa test, m: 22,5 cm
3230034
11678
485
Staffordshire Myott Country Life 2 darab nagytányér, 6 darab csészealj, kiöntő fedél nélkül, csésze, tejkiöntő. 3306496
11679
485
Meissen Aquatinta virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
3304800
11680
485
Meisseni Kézzel festett, jelzett,hibátlan d: 27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF