Porzellan

Zahl der Lose: 396

Váza, ezüst mázzal és kézi festéssel,, jelzés nélkül, kopott 22 cm
11669.

Rufpreis:
3 000 HUF

Winterling egy személyes porcelán reggeliző készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
11670.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rosenthal Studio line Merandini designer váza. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm
11671.

Rufpreis:
5 000 HUF

Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm
11672.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Crown Dewon úrihölgy, jelzett, restaurált, m: 18 cm
11673.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antik német nagyméretű borkiöntő, restaurált, m: 23,5 cm
11674.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hummel kerítésen ülő kislány, jelzett, restaurált, m: 10 cm
11675.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hummel kisfiú sétapálcával, jelzett, restaurált, m: 11 cm
11676.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik porcelán petróleumlámpa test, m: 22,5 cm
11677.

Rufpreis:
4 000 HUF

Staffordshire Myott Country Life 2 darab nagytányér, 6 darab csészealj, kiöntő fedél nélkül, csésze, tejkiöntő.
11678.

Rufpreis:
1 800 HUF

Meissen Aquatinta virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
11679.

Rufpreis:
5 000 HUF

Meisseni Kézzel festett, jelzett,hibátlan d: 27 cm
11680.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF