Porzellan

Zahl der Lose: 396

11633.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11634.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wong Lee gazdag pillangómintával díszített kínáló. Jelzett, 21x16x6,5 cm
11635.

Rufpreis:
8 000 HUF

11636.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Delft porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm
11637.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db körmöcbányai fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal d: 19 cm
11638.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

5 darab klf teás kanna, jelzett, hibátlan, közte Königliche, Hutschenreuther, stb., m: 25,5 cm alatt
11639.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

6 darab német modernista fehér porcelán váza, közte több Arzberg darabbal, jelzett, hibátlan, m: 15 cm alatt
11640.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

5 darab német váza, közte Royal, Kaiser, Heinrich, jelzett, hibátlan, m: 27 cm alatt
11641.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kekszdoboz. cca 20. sz eleje, historizáló jelenettel, réz szerelékkel, pótolt zsanérrésszel, kopással, m: 13 cm
11642.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett férfi portrét ábrázoló porcelán bross, ezüstözött foglalatban, 4x3,5 cm
11643.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Limoges porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, belül is festett, réz kerettel. 9,5 cm
11644.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF