Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263314
11633
485
3156869
11634
485
3306389
11635
485
Wong Lee gazdag pillangómintával díszített kínáló. Jelzett, 21x16x6,5 cm 2792729
11636
485
4600
3321574
11637
485
Delft porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm
3321341
11638
485
3 db körmöcbányai fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal d: 19 cm 3316964
11639
485
4200
5 darab klf teás kanna, jelzett, hibátlan, közte Königliche, Hutschenreuther, stb., m: 25,5 cm alatt
3322303
11640
485
4600
6 darab német modernista fehér porcelán váza, közte több Arzberg darabbal, jelzett, hibátlan, m: 15 cm alatt
3315162
11641
485
4200
5 darab német váza, közte Royal, Kaiser, Heinrich, jelzett, hibátlan, m: 27 cm alatt
3315793
11642
485
Kekszdoboz. cca 20. sz eleje, historizáló jelenettel, réz szerelékkel, pótolt zsanérrésszel, kopással, m: 13 cm
3315992
11643
485
6500
Kézzel festett férfi portrét ábrázoló porcelán bross, ezüstözött foglalatban, 4x3,5 cm 3315444
11644
485
4600
Limoges porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, belül is festett, réz kerettel. 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF