Porzellan

Zahl der Lose: 396

Japán sárkányos tál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 18 cm
11757.

Rufpreis:
2 000 HUF

Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm
11758.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik német emlékbögre, kopással, repedéssel, m: 9,5 cm
11759.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kispesti madár. Kézzel festett, jelzett, 14 cm
11760.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szombathely Iseum és püspöki palota 2 db Decobex dísztányér. Limitált kiadás, matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11761.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fischer & Mieg Pirkenhammer 2 darab virágmintás tál. cca 19. sz. vége, máz alatti kobalt festés, jelzett, d: 20 cm
11763.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szecessziós porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 16,5 cm
11764.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Hollóházi porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm
11765.

Rufpreis:
2 400 HUF

11766.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

11767.

Rufpreis:
2 000 HUF

11768.

Rufpreis:
2 800 HUF

FS jelzéssel: Porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális lepattanással az alján d: 19 cm, m: 19 cm
11769.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF