Porzellan Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304893
11757
485
Japán sárkányos tál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 18 cm
3193546
11758
485
Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm
3273026
11759
485
Antik német emlékbögre, kopással, repedéssel, m: 9,5 cm
3239090
11760
485
Kispesti madár. Kézzel festett, jelzett, 14 cm 3254518
11761
485
2200
Szombathely Iseum és püspöki palota 2 db Decobex dísztányér. Limitált kiadás, matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3258263
11763
485
Fischer & Mieg Pirkenhammer 2 darab virágmintás tál. cca 19. sz. vége, máz alatti kobalt festés, jelzett, d: 20 cm 3258286
11764
485
Szecessziós porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 16,5 cm
3272551
11765
485
2 db Hollóházi porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm 2466883
11766
485
900
2894156
11767
485
2894163
11768
485
3227944
11769
485
FS jelzéssel: Porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális lepattanással az alján d: 19 cm, m: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF