https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 372
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3301620
11606
483
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hummel fiú kutyával, jelzett, restaurált, ritka, m: 14,5 cm 3301617
11607
483
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hummel kerítésen ülő fiú, cca 1940, 111-es sorszámmal, jelzett, restaurált, m: 14 cm 3287449
11608
483
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940, Hummel Madonna kis Jézussal, jelzett, több helyen sérült, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2517094
11609
483
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093829
11610
483
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Louise porcelán mokkás készlet hat személyes kék és arany mintával. 5 csésze, 6 aljjal, kávéskanna, többi része hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
3156869
11611
483
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
10 db Rosenthal teás csésze és alj. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
3265143
11612
483
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai sárkánymintás porcelán ecsettartó. 20. sz. második fele. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 14,5 cm 3263314
11613
483
0
9000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal.
Das Lot is nicht erreichbar
3244066
11614
483
0
7500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Schönwald mid-century vékonyporcelán kávés készlet, mezeivirág-mintás díszítéssel, teljes, jelzett, minimális kopással.
Das Lot is nicht erreichbar
2792729
11615
483
0
4600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Alt-Wien porcelán bonbonniere jelzett (1835) kézzel festett. kopott. d: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3204271
11617
483
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 19. sz. közepe - második fele, kézzel festett 4 darab dísztál, egyik repedéssel, kopott, d: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3306389
11618
483
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Wong Lee gazdag pillangómintával díszített kínáló. Jelzett, 21x16x6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse