Porzellan

Zahl der Lose: 372

Hummel fiú kutyával, jelzett, restaurált, ritka, m: 14,5 cm
11606.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hummel kerítésen ülő fiú, cca 1940, 111-es sorszámmal, jelzett, restaurált, m: 14 cm
11607.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1940, Hummel Madonna kis Jézussal, jelzett, több helyen sérült, m: 22 cm
11608.

Rufpreis:
6 000 HUF

11609.

Rufpreis:
2 400 HUF

11610.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11611.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínai sárkánymintás porcelán ecsettartó. 20. sz. második fele. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 14,5 cm
11612.

Rufpreis:
8 000 HUF

11613.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11614.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

11615.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11617.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wong Lee gazdag pillangómintával díszített kínáló. Jelzett, 21x16x6,5 cm
11618.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF