Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3283772
11546
483
Hollóházi aranykontúrozott madármintás nagyváza, jelzett, hibátlan, m: 36 cm 3273597
11547
483
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 12 cm 3275570
11548
483
Hollóházi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 19x10 cm
3306538
11549
483
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan d:15,5 cm 3304222
11550
483
Hollóházi virágcsokor mintás ovális kínáló, jelzett, 27,5x19,5 cm 3304358
11551
483
Hollóházi váza, jelzett, m: 18 cm 3304412
11552
483
Historizáló mintás német tejkiöntő, jelzett, m: 11,5 cm 3304415
11553
483
Hollóházi fedeles edény, rózsa fogóval, fogón sérüléssel, jelzett, d: 17 cm 3305039
11554
483
Hollóházi németjuhász. Jelzett, h: 21 cm
3303886
11555
483
Hollóházi, kottából éneklő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett 17 cm 3303887
11556
483
Hollóházi pizsamás kislány babával, kézzel festett porcelán, jelzett hibátlan, m: 17cm 3303889
11557
483
Hollóházi libatolvaj, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF