Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3291005
11533
483
Zsolnay Hungexpo-s porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 12x8,5 cm 2505880
11534
483
15000
Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Sérült fa keretben, de a porcelán jó állapotban, 17x11 cm 3273599
11535
483
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 3272694
11537
483
9500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan d_: 26 cm Eredeti, sérült dobozzal
3270094
11538
483
3306541
11539
483
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm 3303051
11540
483
3303280
11541
483
Hollóházi lány korsóval. Terv.: J. Seregély Márta. Jelzett, kézzel festett, m: 27 cm 3304225
11542
483
3400
Hollóházi gazdag virágmintával díszített kínáló, 3 lábon, jelzett, d: 20 cm, m: 8 cm 3304408
11543
483
6500
Hollóházi nagyméretű porcelán kaspó. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 21 cm, m: 19,5 cm
3268281
11544
483
3249438
11545
483
Hollóházi Szász Endre Napfény tálka. Tálka 14x12 cm, Matricás, jelzett, minimális kopással Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF