Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3089019
11656
483
3271531
11658
483
Vintage 2 darabos mécsestartó, dobozában, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
3267637
11659
483
3200
cca 1930 Arno Fischer porcelán szenteltvíztartó, jelzett, 9x9 cm 3268015
11660
483
Városlőd váza. cca 20. sz. eleje, mázas kőcserép, jelzett, mázhibával, m: 15 cm
3285189
11661
483
4400
Schwarzenhammer mattfekete alapon rózsamintás nagyváza, jelzett, m: 38 cm
3285262
11662
483
4800
Zenélő fiú madárral. Régi német porcelán figura, kézzel festett, sorszámozott, m: 12 cm 2939151
11663
483
Cseh Alt Wien és német poercelán bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 11, 13 cm 2977560
11664
483
3020274
11665
483
4800
3289598
11666
483
Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm
3265150
11667
483
Porcelán bonsai kaspó. Virágmintás, billeg, 24x19x9 cm
3252536
11668
483
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália formaterve: váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF