Porzellan

Zahl der Lose: 372

2 porcelán figura Aquincum kutyus, jn. macska. 5-7 cm
11717.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880 Cauldon England tányér, Hüttl Tivadar Budapest kereskedői pecséttel, d: 21 cm
11718.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Japán virágos váza, Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
11719.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay? fémlüszteres váza, jelzett, gyári hibákkal, m: 16,5 cm
11720.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: madaras váza. Aranyozott, hibátlan 27 cm
11721.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wallendorf dísztál, Berlin látképével, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm
11722.

Rufpreis:
3 000 HUF

2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
11723.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
11724.

Rufpreis:
1 800 HUF

11725.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

11726.

Rufpreis:
2 000 HUF

11727.

Rufpreis:
2 800 HUF

Delft bonbonier, jelzett, d: 10,5 cm
11728.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF