Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272677
11717
483
2 porcelán figura Aquincum kutyus, jn. macska. 5-7 cm
3268421
11718
483
2200
cca 1880 Cauldon England tányér, Hüttl Tivadar Budapest kereskedői pecséttel, d: 21 cm
3272553
11719
483
Japán virágos váza, Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm 3265114
11720
483
Zsolnay? fémlüszteres váza, jelzett, gyári hibákkal, m: 16,5 cm
3269417
11721
483
Jelzés nélkül: madaras váza. Aranyozott, hibátlan 27 cm
3270016
11722
483
Wallendorf dísztál, Berlin látképével, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm
2958478
11723
483
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
2787378
11724
483
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
2466883
11725
483
900
2894156
11726
483
2894163
11727
483
3222915
11728
483
Delft bonbonier, jelzett, d: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF