Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3227944
11729
483
FS jelzéssel: Porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális lepattanással az alján d: 19 cm, m: 19 cm
3136837
11730
483
Kispest bonbonier, Hévíz emlék, kopással, 14x9 cm
2496838
11731
483
2976443
11732
483
cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
2976474
11733
483
3226569
11734
483
Porcelán csengő, eredeti dobozában 13 cm
2960144
11735
483
3134888
11736
483
3242485
11737
483
Kerámi ékszerek, kristály vízililiom virág
3243911
11738
483
100
Cseh alt wien ékszeres kosárka, jelzett, minimális pattogzással, 12x12x10 cm 3175120
11739
483
3200
19. sz., Apátfalva + Altrohlau dísztálak, kis sérülésekkel, d: 22-23 cm
3228855
11740
483
Kaiser Virág mintás váza, dekor: Nossek, Matricás, jelzett hibátlan 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF