Porzellan

Zahl der Lose: 372

FS jelzéssel: Porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális lepattanással az alján d: 19 cm, m: 19 cm
11729.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kispest bonbonier, Hévíz emlék, kopással, 14x9 cm
11730.

Rufpreis:
1 600 HUF

11731.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
11732.

Rufpreis:
1 800 HUF

11733.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán csengő, eredeti dobozában 13 cm
11734.

Rufpreis:
2 000 HUF

11735.

Rufpreis:
1 400 HUF

11736.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kerámi ékszerek, kristály vízililiom virág
11737.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cseh alt wien ékszeres kosárka, jelzett, minimális pattogzással, 12x12x10 cm
11738.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19. sz., Apátfalva + Altrohlau dísztálak, kis sérülésekkel, d: 22-23 cm
11739.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kaiser Virág mintás váza, dekor: Nossek, Matricás, jelzett hibátlan 14 cm
11740.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF